Den zdravotnictví ČR

Stalo se již tradicí, že úvodní den veletrhů Medical Fair Brno a Rehaprotex nazvaný „Den zdravotnictví ČR“ je věnován společnému setkání představitelů Ministerstva zdravotnictví ČR, Asociace nemocnic ČR, Asociace českých a moravských nemocnic, Asociace krajských nemocnic, Asociace krajů ČR, zřizovatelů zdravotnických zařízení, poskytovatelů zdravotní péče, zdravotních pojišťoven, odborných lékařských společností a spolků, odborné lékařské veřejnosti, vystavovatelů veletrhů a médií.

V rámci tohoto setkání v úterý 14. května představí náměstek ministra zdravotnictví ČR pro zdravotní péči pan MUDr. Ferdinand Polák, Ph.D. téma DLOUHODOBÁ PÉČE V ČR.

Toto téma a osobnosti českého zdravotnictví, které se setkají v prostorách sálu Morava pavilonu A od 10 do 13 hodin, jsou zárukou exkluzivních a aktuálních informací.

V rámci Dne zdravotnictví ČR boudou veletrhy Medical Fair Brno a Rehaprotex oficiálně zahájeny a do rukou úspěšných vystavovatelů budou předána ocenění MEDICAL FAIR a REHAPROTEX AWARD.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *