eHealth day 2015

Dovolujeme si Vás srdečně pozvat na konferenci eHealth Day 2015, která se uskuteční 17. února od 9:00 hodin v Kongresovém sálu Institutu klinické a experimentální medicíny v Praze.

Významným hostem bude náměstek ministra zdravotnictví, MUDr. Tom Philipp Ph.D., který poskytl konferenci záštitu a spolu se svými spolupracovníky seznámí posluchače s Národní strategií elektronického zdravotnictví, následovat bude panelová diskuze s náměstkem ministra zdravotnictví a dalšími zainteresovanými.

Ranní blok přednášek zahájí MUDr. Marek Zeman (ředitel, FNKV) a následně vystoupí Ing. Jiří Východský (náměstek ředitele pro informatiku, VZP ČR), dále přednesou své příspěvky zástupci společností E LINKX a DNS, GS1, Pharmdata, Compu Group Medical či OR-CZ. Nebude chybět vystoupení Ing. Jiřího Čížka z Platformy pro elektronické zdravotnictví nebo Ing. Lukáše Roubíka, Ing. Zdeňka Güttera a Ing. Davida Kuly z Národního telemedicínského centra.

Série konferencí eHealth Days se stala tradiční příležitostí pro setkání, výměnu názorů a navázání nových partnerství mezi všemi segmenty systému zdravotní péče, zástupci státní správy a poskytovateli služeb pro oblast zdravotnické informatiky a telemedicíny.
Více informací o programu a registrační formulář naleznete ZDE.

Výstřižek