Konference eHealth Days 2014

Národní telemedicínské centrum Univerzity Palackého v Olomouci a Fakultní nemocnice Olomouc ve spolupráci s Nakladatelstvím Sdělovací technika si Vás dovolují srdečně pozvat na pokračování tradiční konference eHealth Days, která se bude konat 18. února 2014 v kongresovém sále IKEM v Praze.
Kdy: 18. 2. 2014
Kde: kongresový sál IKEM v Praze
Konference tentokrát nabídne tři zajímavé a různorodé programové bloky.V první části vystoupí zástupci komerčního sektoru.

V další části budou prezentovány aktivity Národního telemedicínského centra a jeho tuzemských i evropských partnerů a jejich výsledky a zkušenosti při zavádění eHealth a telemedicínských postupů do klinické praxe.

Ve třetím odpoledním bloku konference se pak uskuteční první akademická sekce pro všechny tuzemské subjekty, které rozvíjejí na akademické půdě své aktivity na poli eHealth, telemedicíny a asistivních technologií. Následovat bude moderovaná společná diskuse nad tématem možné spolupráce v oblasti vědy, výzkumu, vývoje, výuky a diseminace se zaměřením právě na projekty v oblasti telemedicíny, eHealth a asistivních technologií.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *