Ministr Němeček jmenoval nové náměstky

Ministr Svatopluk Němeček obměnil v pondělí 3. února vedení rezortu zdravotnictví  na úrovni náměstků.

Na funkci náměstka pro legislativu a právo rezignoval Mgr. Martin Plíšek, novou náměstkyní je JUDr. Lenka Teska Arnoštová, Ph.D.

Z postu náměstka pro zdravotní péči byl odvolán MUDr. Ferdinand Polák, Ph.D. a jeho místo zaujme prof. MUDr. Josef Vymazal, DrSc.

Náměstkem pro zdravotní pojištění se po odvolání Ing. Heleny Rögnerové stal MUDr. Tom Philipp, Ph.D., MBA.

Na ministerstvu nadále zůstávají náměstek pro ekonomiku Ing. Petr Salák a náměstek pro ochranu a podporu veřejného zdraví a hlavní hygienik ČR MUDr. Vladimír Valenta, Ph.D.

Komentáře

4 thoughts on “Ministr Němeček jmenoval nové náměstky

  1. Paní JUDr Arnoštová
    klamete veřejnost o stávajících platech lékařů a můžete tím ovlivnit postoje veřejnosti :co vlastně CHTĚJÍ TI DOKTOŘI. Průmměr 70tisíc??!!-Probuťe se!NAŠEL JSEM SI NA INTERNETU PLATOVÉ TABULKY pro rok 2017,tam pro lékaře u lůžkové péčeje podle tříd, let praxe a zařazení je toto:tř11 shora dolů-léta27100-3710 po nejvyšší tř 16 o 41300 po nejvýše možnédole v dolnímpravém rohu57150 TEDA PRŮMĚR TOHOTO ROZPĚTÍ JE průměr 42125Kč Tarifně.Ani kouzelník to nevypočítá na 70000!!TOTO LŽÍ KLAMETE SPOLUOBČANY Ale jsou různá zdravotnická zařízení s různými platy, zkuste vedle průměru i MEDIÁN (ten by se měl dávat povinně vedle průměru na př. u PLATŮ, DŮCHODŮ..)
    …Takže někteří mohou mít. To by ale znamenalo při použití i průměru i STOTISÍCOVÉ PLATY,ŽE ANO(mezera v matice nebo neochota přiznat realitu?)ALE TO HLAVNÍ!!!součástí současných vyšších i když ne Vámi v TV zmiňovaných platů jsou POHOTOVOSTNÍ služby,KTERÉ VYSOKO PŘEKRAČUJÍ STÁTEM TOLEROVANÝ ZÁKONEM POVOLENÝ POČET PŘESČASŮ,ALE JINAK BY SE zdravotnická péče ROZPADLA!!!Každý si tak může „zvýšit plat a jí si posedět na jiný úvazek i u jiného zaměstnavatele(TESKo,závozník,uklizečka, bodygard… a pak můžete i tady dělat své PRŮMĚRY.Než toto odsoudíte,počítejte do 30ti a pak si vyhledejte tabulky,jinak pobuřujete veřejnost k závisti a neochopní možná neinformovaností než záměrně P.s.ve zdravotnictví pracuji od r- 1958 občas i nyní a za kratičkou reakci bych byl i rád k objasnění postojů MUDr..Legostov, Ostrava

  2. Nevím,zdaa můj komentář správně odešel a nechci ho nyní přepisovat´počkám ,zdabude nějaká reakce

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *