Monitory Philips na letošním veletrhu IFA: Inovace, které pro vás mají smysl

FA je za dveřmi. Největší veletrh spotřební elektroniky na světě otevírá svoje brány již 6. září a do 11. září nabídne ty nejzářivější novinky. Mezi vystavovateli nebude v Berlíně chybět ani společnost MMD, která zde představí nejnovější řadu vysoce výkonných monitorů Philips. Její stánek je umístněn v hale 22 pod číslem 101. Návštěvníci se mohou těšit například na jedinečný Smart All-in-One monitor anebo na vysoce výkonné herní monitory. Dalšími hlavními hvězdami stánku MMD budou nové dotykové monitory a obdivu se také zajisté dočká i nová technologie Miracast.

Nejen na hraní, ale i na práci

Na veletrhu IFA 2013 budou mít premiéru zbrusu nové dotykové displeje Philips. Jedná se o 23“ multitouch modely s certifikací Windows, které se pyšní 10bodovým dotykovým ovládáním, skleněnou obrazovkou, webkamerou, reproduktory a mikrofonem a které jsou plně kompatibilní s PC i s notebooky. Tyto nové monitory jsou perfektní volbou pro ty uživatele, kteří chtějí spojit stylový design s veškerými výhodami technologie multitouch. Navíc umožňují uživatelům plně využít všechny klíčové vlastnosti operačního systému Windows a užít si více zábavy při hraní her na dotykové obrazovce.

Návštěvníci veletrhu IFA 2013 budou mít také jedinečnou příležitost seznámit se s novými Smart All-in-One monitory, které jsou vybaveny systémem Android. Jsou určené především pro hraní her, rychlý přístup k multimédiím a na internet. Protože se tyto monitory snadno používají, jsou vhodné nejen pro uživatele v internetových kavárnách, ve školách nebo v hotelích, ale své využití naleznou i v domácnostech – v obývacích pokojích nebo v ložnicích.

Vášniví hráči všech věkových kategorií, pro něž je rychlost na prvním místě, přivítají možnost vyzkoušet si nový 144 Hz herní monitor. Tento model, vyvinutý samotnými hráči a pro hráče, poskytuje dokonalý obraz, protože je vybaven obnovovací frekvencí 144 Hz za sekundu. Tento nový monitor nabízí širokou škálu různých herních režimů a navíc je vybaven dálkovým ovládáním SmartKeypad pro maximální herní zážitek. Mezi jeho další vlastnosti patří speciální herní přednastavení, technologie Smart MHL, port pro snadné dobíjení mobilních zařízení, která jsou k monitoru připojena, a spousta dalších možností připojení.

Nová řada 23“ monitorů Philips dostala do své základní výbavy jedinečnou technologii Miracast. Díky ní mohou uživatelé bezdrátově přenášet obsah svých mobilních zařízení na velký displej, a tak si užít živé barvy a perfektní obraz. Navíc tyto nové monitory i skvěle vypadají.

Na letošním ročníku veletrhu IFA 2013 budou na stánku Philips k vidění kromě monitorů také velkoformátové zobrazovače. Jsou vhodné především do velkých firem, na úřady, do informačních center a dalších veřejných míst, kde je třeba poskytovat informace veřejnosti.

Návštěvníci veletrhu IFA 2013 budou mít spoustu příležitostí seznámit se s novinkami v portfoliu značky Philips. Představované modely jsou buď již k dispozici, anebo budou na trhu během několika měsíců.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *