Nová čtenářská anketa

Přinášíme Vám výsledky naší poslední ankety, které jste se na našem portálu eZDRAV.cz mohli účastnit v posledních měsících. V nové čtenářské anketě, která s námi vydrží až do jara, se tentokrát ptáme praktičtěji.

 

Dle výsledků naší minulé ankety lze říci, že čtenáři našeho portálu jsou přesvědčeni o tom, že role pacienta ve zdravotnictví se s postupující elektronizací spíše posiluje. K této odpovědi se přiklonilo celých 72 % účastníků ankety.

Zatímco jen 3 % hlasujících má dojem, že se role pacienta s rozvojem elektronizace spíše oslabuje, čtvrtina z nich se domnívá, že zůstává stále stejná a postupující elektronizace ji tak příliš neovlivňuje.

Zde jsou konečné výsledky ankety k jejímu uzavření dne 26.1.2015:

anketa

Zároveň s ukončením jedné ankety zahajujeme anketu novou. Tentokrát nás zajímá, zda-li Váš lékař používá některou z forem elektronického zdravotnictví, o kterých jste se mohli dočíst na našem portálu. Máte možnost se k lékaři objednávat online, konzultovat s ním na dálku, máte přístup přes počítač k některým svým výsledkům vyšetření nebo Váš lékař používá elektronický recept?

Pokud je některá z odpovědí na tyto otázky kladná nebo pokud Váš lékař naopak patří mezi zastánce klasických metod, podělte se s námi o to, jak to máte. Těšíme se na Vaše odpovědi ve sloupci napravo.