Novinka v EZK: Léčba smíchem s e-knihami

Vánoční dárek obdrželo na konci loňského roku všech více než 2,5 milionů klientů Elektronických zdravotních knížek (EZK). Společnost IZIP o letošních Vánocích vůbec poprvé distribuovala nějaký knižní titul prostřednictvím systému EZK.

Pro tento účel zvolila knihu Bubuismus od českého spisovatele a humoristy Václava Budinského, která vyvolala zájem už v prvních dnech u desetitisíců čtenářů, kteří si ji bezplatně stáhli ve svých EZK. Společnost IZIP klienty potěšila i novoročním dárkem v podobě další e-knihy Nejlepší židovské anekdoty, které sbírá již desítky let Václav Budinský.

Mám radost, že s židovskými anekdotami klienti Elektronických zdravotních knížek mají zase o důvod víc se do své knížky podívat, “ podotýká Jiří Pašek, generální ředitel společnosti IZIP, která EZK provozuje.

Elektronické zdravotní knížky nyní zdarma využívá více než čtvrtina české populace. Najdou v ní výsledky svých vyšetření, přehled léků, které užívají, a celou řadu dalších zdravotních záznamů. Zároveň se mohou podívat do přehledu vykázané zdravotní péče a zkontrolovat stav svého účtu zdravotního pojištění. Služba je dostupná na internetu a prostřednictvím mobilní aplikace pro iPhone a Android.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *