Pozvánka na Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky ISET 2015

Rádi bychom Vás pozvali na Mezinárodní veletrh bezpečnostní techniky a služeb ISET 2015, který se koná souběžně s veletrhy IDET, PYROS a INTERPROTEC od 19.–21. května 2015 na brněnském výstavišti. Hlavním tématem letošního ročníku je kybernetická bezpečnost a její význam v současném světě.

 

Jedná se o velmi aktuální a důležité téma související také s postupující elektronizací (nejen) ve zdravotnictví. Vzhledem k novému zákonu o kybernetické bezpečnosti, platnému od 1. ledna 2015, lze očekávat, že poptávka po službách firem, které se kybernetickou bezpečností zabývají, poroste.

Veletrh ISET je velmi vhodnou příležitostí představit či naopak shlédnout nabídku řešení pro kybernetickou bezpečnost. Na veletrhu se můžete setkat s představiteli veřejné sféry, bezpečnostních a ozbrojených složek, které zajištění kybernetické bezpečnosti zajímá.

Součástí veletrhu je odborná konference SECURITY TRENDS, která je organizována pod záštitou a za aktivní účasti Národního bezpečnostního úřadu ČR. Bližší informace o veletrhu naleznete na zde a o konferenci zde.