RezervaceOrdinace.cz snadný a komfortní rezervační systém

Společnost Real Software s.r.o. dokončila aplikaci pro lékařské ordinace RezervaceOrdinace.cz. Jedná se o rezervační systém pro lékařské ordinace a jejich pacienty.

Rezervační systém RezervaceOrdinace.cz je objednávkový systém pro lékařské ordinace. Rezervační systém mohou používat lékaři, privátní lékařské ambulance, ordinace a jejich pacienti. Objednávkový systém mohou ale využívat i zdravotnická zařízení. Systém totiž umožňuje nastavení i pro více lékařů, oddělení, i včetně specialistů a zdravotnického personálu.

Lékařům aplikace nabízí přehlednou správu rezervací, správu ordinačních hodin a kalendářů, tiskové sestavy a reporty v PDF, možnost úprav a přizpůsobení dle individuálních požadavků ordinace nebo oddělení.  Pro pacienty představuje rezervační systém RezervaceOrdinace.cz komfortní a snadné objednání do ordinace svého lékaře.

Mezi nejznámější produkty společnosti Real Software s.r.o. patří aplikace pro datové schránky, dále moduly pro komunikaci s ČSSZ, daňový portál a VZP a aplikace pro podepisování a ověřování elektronických podpisů. Real Software má zkušenosti s vývojem aplikací pro Windows, vývojem webových a serverových aplikací, vývojem aplikací pro komunikaci se státní správou, specializuje se na problematiku elektronických podpisů, vyvíjí aplikace pro help desk a service desk. Jako novinku nyní společnost představila rezervační systém pro lékařské ordinace RezervaceOrdinace.cz. Společnost Real Software s.r.o. nabízí komplexní softwarové služby na zakázku s důrazem na efektivní řízení, komunikaci a řízení termínů. Mezi dlouhodobé zákazníky společnosti Real Software patří řada významných společností, ale i menších firem působících jak v České republice, tak v zahraničí.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *