Soutěž portálu eZDRAV.cz a společnosti Naděje o knihu a byliny

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA DNE 26.5.2013. VŠEM SOUTĚŽÍCÍM DĚKUJEME.

 

Soutěžte s námi o balíčky jedinečných bylinných výrobků od společnosti Naděje, zejména o přírodní koupel pro lymfatický systém a knihu Byliny léčí. Oživte svůj organismus za pomoci bylin s portálem eZDRAV.cz a společností Naděje.

Pro první tři výherce jsou připraveny atraktivní balíčky, jež budou obsahovat:

Kniha Byliny léčí – autorka Mgr. Jarmila Podhorná

V knize najdete vyčerpávající přehled účinků bylinných tinktur na různé zdravotní problémy. Zjistíte, kde a jak vám můžou byliny pomoci. Kniha rozděluje nejvíce obtěžující zdravotní problémy do skupin a popisuje i vznik těchto problémů a ukazuje cestu, jak jim čelit a předcházet. Účinek bylinných přípravků ukazuje také na příbězích konkrétních lidí. Jejich kladné a spontánní ohlasy firma Naděje získává mnoho let a díky nim si také ověřuje účinnost svých výrobků.

Přírodní koupel: Lymfatický systém

Složení: echinacea, túje, tužebník, chmel, gotu-kola, pelargonie.

Dnes se čím dál tím více ukazuje význam správného oběhu a čistoty lymfy. Způsob života dnešního člověka velmi zatěžuje lymfu a bohužel neexistuje mnoho bylin, které by mohly působit vnitřně. Koupele jsou nadějí pro pomoc při snaze pomoc podpořit lymfu a tím zlepšit celkový stav člověka. Významná je skutečnost, že při zevním použití v koupeli mohou být využityněkteré byliny, které jsou v tomto procesu významné.

ČTYŘKVĚTOVÁ MAST S BEZEM 

Ničí plísně a pomáhá při hojení různých ekzémů, křečových žil, opruzenin, lupénky, hemoroidů, nehojících se ran, odstraňuje kožní defekty a veškerá kožní onemocnění včetně akné. Výborný prostředek při mazotoku a kožních afekcích. Zjemňuje a zaceluje rozpraskané ruce a paty.

GRAPEFRUITOVÉ  SEMÍNKO – OLEJ

Má velice široké spektrum působení při vnějším použití. V ústní dutině působí na záněty dásní, paradentózu, krvácivost, afty a na zubní kazy. Na pokožce odstraňuje opar, hojí akné, dermatitidu, lupénku, pásový opar, různé druhy ekzémů a kopřivek, kožní mykózy a záněty a mykózy pochvy, ničí plísně. Kapky aplikované do nosní dutiny pomáhají při rýmě a odstraňují záněty vedlejších nosních dutin. Bolesti v krku a záněty hrtanu hojí roztok tohoto přípravku aplikovaného kloktáním. Používá se i při bolestech uší a zánětu středního ucha a jeho roztok ve vodě slouží též dobře k obkladům poškozených míst a nežádoucích žilních útvarů na nohou.

Soutěž běží od 22.4. 2013 do 26.5. 2013. Pro možnost výhry stačí souhlasit s pravidly soutěže (viz níže) a správně odpovědět na všechny tři otázky. Odpovědi najdete v článcích na webu eZDRAV.cz. Třem vylosovaným výhercům zašleme po skončení soutěže ceny.

Ve kterých českých nemocnicích, například, byly již úspěšně zavedeny prvky elektronického zdravotnictví?:

Poliklinika TřebíčPoliklinika Kolf v Pardubicích, Nemocnice Mělníkv žádných

Jaké jsou předběžné výsledky průzkumu ČTÚ, týkajícího se připojení občanů k internetu, které byly zveřejněny na začátku prosince?:

ke skutečnému vysokorychlostnímu internetu (alespoň 30 Mb/s) má přístup jen malá část občanů a podnikatelů v ČRke skutečnému vysokorychlostnímu internetu (alespoň 30 Mb/s) má přístup většina občanů a podnikatelů v ČRke skutečnému vysokorychlostnímu internetu (alespoň 30 Mb/s) mají přístup všichni občané a podnikatelé v ČR

Kolik bylo v ČR vystaveno elektronických receptů k 31.10.2013?:

méně než 500 000více než 900 000více než 1 500 000

Souhlasím s níže uvedenými pravidly soutěže

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Vaše zpráva