Startupbootcamp v Berlíně – digitální zdravotnictví

Startupbootcamp v Berlíně bude v tomto roce urychlovat projekty zaměřené na digitální zdravotnictví.

Letošní Startupbootcamp digitálního zdravotnictví v Berlíně je orientován na propojení lékařských vědomostí a chytrých technologií. Zvláštní pozornost bude věnována změnám chování, diagnostice, genomice, zpracování velkého objemu dat a analytice. Program řídí Juliane Zielonka, podnikatelka v digitálním zdravotnictví. S pomocí dvou stovek mentorů a partnerů vybírá deset nejlepších startupů činných v oblasti digitálního zdravotnictví. Uzávěrka přihlášek končí 31. srpna, program samotný začíná 7. listopadu.

Přihlášku naleznete ZDE.

Vybrané týmy budou se svými startupy po třech měsících urychlovacího vývoje, který zahrnuje formovací, růstovou a prodejní fázi, představeny v rámci demonstračních dnů zástupcům tzv. business angels, investorům, mentorům a profesionálům z odvětví zdravotnického průmyslu. Za svou účast v programu týmy mimo jiné získají dohromady šest měsíců coworkingového prostoru, 10 000 EUR pro tým, exkluzivní kontakty na možnou spolupráci s podniky a pozvánku do SBC globální sítě absolventů a programu růstu.


Startupbootcamp, založený roku 2010 v Kodani, představuje celosvětovou průmyslovou síť, která se zaměřuje na urychlování růstu startupů, v oblastech finančních technologií, chytrých měst a bydlení, elektronického obchodování, digitálního zdravotnictví a dalších. Těmto projektům pomáhá proniknout na globální trh formou poskytnutí přístupu k mezinárodní síti nejvýznamnějších partnerů, investorů a mentorů konkrétního oboru. Programy jsou v současnosti soustředěny v New Yorku, Miami, Berlíně, Singapuru, Londýně a Istanbulu.

Zdroj: http://www.startupbootcamp.org/