Šťastný život je časopis pro 2,5 milionu majitelů EZK

Bezplatné stažení nového elektronického časopisu Šťastný život nabízejí od dnešního dne Elektronické zdravotní knížky (EZK)  každému z jejich více než 2,5 milionů majitelů.

Čtyřicetistránkový lifestylový časopis bude vycházet jednou za měsíc jako bezplatný bonus pro uživatele EZK.

Časopis je určen mužům i ženám bez rozdílu věku. Objeví se v něm pravidelné rubriky o cestování, gastronomii, módních trendech a zdraví. „Zajímá nás všechno, co souvisí se životním stylem. Od rozhovorů se zajímavými osobnostmi až po dobré jídlo. Prostě všechno, čím můžeme náš život zatraktivnit,“ říká šéfredaktor magazínu Libor Budinský.

V prvním čísle časopisu se čtenáři dozvědí například, proč populárního slovenského herce Milana Lasicu nerozčiluje politika, najdou tam tip na gastronomický výlet do příjemné hospůdky za Prahou či dobrodružnou výpravu do ledového království Kaprunu. „Časopis Šťastný život je pokračováním trendu, kterým chceme klienty upozornit na význam jejich zdraví ještě jinak než zdravotními záznamy od lékařů v jejich elektronických knížkách,“ vysvětluje Ing. Jiří Pašek, generální ředitel společnosti IZIP, která Elektronické zdravotní knížky spravuje.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *