Středoevropská zdravotnická konference 2015

Celosvětově působící organizace HIMSS – Healthcare Information and Management Systems Society Vás společně s Fakultní nemocnicí Brno, Vysokým učením technickým v Brně, InovaCentrem ČVUT v Praze, Institutem biostatistiky a analýz Masarykovy univerzity v Brně, Healthcare Institutem a společností InterSystems srdečně zvou na

STŘEDOEVROPSKOU ZDRAVOTNICKOU KONFERENCI

Lepší zdravotní péče? Propojená péče.

Datum a čas:   8. června 2015,  zahájení v 9:00

Místo konání:  CITY CONGRESS, nejvýše položené prestižní kongresové centrum v Praze, 27. patro budovy City Tower,

Hvězdova 1716/2b, Praha 4

_____________________________________________________________________________________________

konference

 

Konference se bude zabývat různými pohledy na řízení zdravotnických zařízení, poskytování zdravotní péče a konsolidované kontinuum zdravotní péče v regionu střední Evropy. Vystupovat budou nejen zástupci výše uvedených organizací, ale také mezinárodní řečníci se zkušenostmi z celého světa, o které se budou prostřednictvím svých příspěvků dělit. Hlavními zahraničními řečníky jsou:

 

Harold F. Wolf III (USA)

Bývalý viceprezident největšího HMO na světě, společnosti Kaiser Permanente, se v současnosti zabývá poradenstvím v oblasti modelů integrované péče, a také působí v představenstvu HIMSS. Na konferenci bude hovořit  o svých zkušenostech z Kaiser Permanente a Integrovaných modelů péče.

 

Yossi Cohen (UK)

Yossi Cohen působí jako lékař britské národní zdravotní služby (NHS)  a více než 15 let se zabývá zdravotnickou informatikou. Ve své dřívější funkci  viceprezidenta pro výzkum a vývoj ve společnosti Compugen byl zodpovědný za vývoj analytického nástroje pro velký objem dat, který dokáže vytipovat kandidáty na nové léky.

Ve své prezentaci představí pohled lékaře, doprovozený příklady, jak správné využití výpočetních technologií může znamenat rozhodující moment v poskytování lepší a bezpečnější zdravotní péče.

 

John P. Hoyt (USA)

Výkonný viceprezident společnosti HIMSS Analytics bude hovořit o modelu kontinuity zdravotní péče podle HIMSS. V tomto příspěvku představí  komplexní model, který klade důraz na interoperabilitu, výměnu informací, koordinaci péče, zapojení pacienta do péče a analýzu dat, a jehož konečným cílem je celková správa zdraví jednotlivců i celé populace.

 

Organizátor a hlavní sponzor konference

inter

 

Registraci a další informace naleznete ZDE.

Partneři konference:

partneřikonf_2konf