Uvolněn nový Software602 Form Designer ve verzi 4.5

Nástroj pro návrh, úpravy a publikaci formulářů Software602 Form Designer byl vydán v nové verzi 4.5. Ta přináší opravy některých chyb a hlavně nové vlastnosti, které ještě více usnadní práci v tomto WYSIWYG editoru.

Mezi hlavní novinky patří zejména funkce pro transformaci stávajících formulářů do tzv. webforms nebo jejich původní vytváření pro publikaci prostřednictvím nového produktu Software602 Form Signer Web Server. Pro vyplňování a autentizaci takových formulářů na klientské straně pak stačí uživatelům jakýkoliv běžný internetový prohlížeč. Na mobilních zařízeních může uživatel využít nativní aplikace pro práci s chytrými formuláři zdarma.

Zúčastněte se seminářů zdarma

Zúčastněte se bezplatných seminářů na téma elektronizace procesů a dokumentů. Tato setkání již absolvovaly stovky účastníků z řad našich zákazníků, kteří je využili k efektivní elektronizaci v jejich orgaznizaci.

„Potenciální zákazníci se mohou přesvědčit, že máme nesrovnatelně více zkušeností než kdokoliv jiný, že nevnucujeme složitá a drahá řešení a že náš přístup je praktický. To mnohdy rozhoduje.“

Na stránce Semináře Bezpapiru je dostupný přehled pořádaných seminářů v blízké době, jak obecně zaměřené na elektronizaci dokumentů a procesů v libovolně rozsáhlých organizacích, tak ve specifických oblastech trhu či průmyslových odvětvích.

Účast na seminářích je zdarma a jsou vedeny zkušeným lektorem. V současné době jsou vypsány tyto semináře.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *