Ve firmách roste zájem o řízení práce s dokumenty

Desítky zákazníků naplnily semináře Konica Minolta, které se na téma výhod dokumentových řešení konaly napříč Českou republikou. Během odborných seminářů v Praze a Ostravě se hovořilo o digitalizaci dokumentů a jejich vytěžování, řízení oběhu dokumentů, elektronickém fakturování či o dlouhodobé archivaci. Díky novým možnostem v těchto oblastech mohou zákazníci dosáhnout významných časových i ekonomických úspor.

„Zákazníkům jsme nabídli ukázku našich řešení a možnost poradit se s našimi specialisty. Velký zájem o odborné semináře nás mile překvapil. Diskutovalo se zejména o možnostech nasazení jednotlivých řešení v konkrétních podmínkách provozu u zákazníků,“ řekl Kamil Plachý, produktový manažer Konica Minolta Business Solutions Czech a dodal: „Zavedení automatizovaných procesů řízení elektronických dokumentů je už i v segmentu malých a středních firem vyhledávanou cestou, jak práci zefektivnit a snížit provozní náklady.“

Základem těchto řešení je především automatické rozpoznávání dokumentů a vytěžování údajů, jako jsou například částky, data splatnosti či název dodavatele. Také díky těmto funkcím mohou zákazníci efektivně optimalizovat firemní procesy a využívat všech výhod spojených s řízeným oběhem digitálních dokumentů. „Největší zájem jsme zaznamenali o téma elektronické fakturování. Naše řešení totiž umožňují plnohodnotné nahrazení papírových faktur elektronickými doklady, které splňují veškeré legislativní náležitosti,“ upřesnil K. Plachý.

Seminářů na téma Dokumentová řešení, které proběhly ve dnech 13. a 14. 11. v Praze a Ostravě, se zúčastnily desítky zákazníků. Neméně úspěšné bylo i setkání zaměřené na využití softwaru K2 pro efektivní řízení procesů, které se konalo v polovině října v Brně za účasti více než padesáti zástupců firem z celé České republiky i ze Slovenska. Kvůli vysokému zájmu o tuto formu komunikace a prezentace novinek ze strany zákazníků počítá Konica Minolta s pořádáním obdobných seminářů také v roce 2014.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *